Om oss

Vi har lang erfaring fra bransjen

Norsk Miljøservice AS er et privat eid aksjeselskap, etablert 2013. Vi holder til i Bakkedamsvegen 24 i Sykkylven, med avdeling i Lier.

Vi har god lagringsplass og store arealer for å ivareta et stort volum og et bredt produktspekter.
Norsk Miljøservice er en systemleverandør - og sammen vil vi hjelpe deg med ditt prosjekt.

Vi leverer renseløsninger til avløpsbehov der kommunale løsninger ikke finnes. Vi har også mange produkter innenfor rør, rørdeler, UVS, Fett og oljeutskillere, pumpekummer, fiberduk og geosynteter

Vi er alltid behjelpelige uansett om ditt prosjekt er stort eller lite. Vi har lang erfaring innenfor bransjen og gjør alltid vårt ytterste for at kunden skal bli fornøyd.

Stig.jpg

Stig Are Ekornåsvåg

Daglig leder

Mob: 93486009

Mail: stig@norskms.no

Fredrik.jpg

Fredrik Forshaug

Salgssjef VA/VVS

Avdeling Lier

Mob: 91168066

Mail: fredrik@norskms.no

Asbjorn.jpg

Asbjørn Ekornåsvåg

Selger UVS/VVS/VA

Avdeling Sykkylven

Mob: 48034580

Mail: asbjorn@norskms.no

Sondre.jpg

Sondre Hamre

Salg/Service Renseanlegg

Avdeling Lier

Mob: 41652059

Mail: sondre@norskms.no

PerGunnar.jpg

Per Gunnar Ulla

Service / Salg

Avdeling Sykkylven

Mob: 90940288

Mail: pergunnar@norskms.no

rune.png

Rune Bergenhus

Selger VVS/VA

Avdeling Lier

Mob: 47783451

Mail: rune@norskms.no

Renate.jpg

Renate Olsen

Kontormedarbeider

Avdeling Sykkylven

Mob: 70252535

Mail: renate@norskms.no

ErlingWeb.jpg

Erling Lervik

Lager

Avdeling Sykkylven

Mob: 90867678

Mail: erling@norskms.no

Resized_kim.jpg

Kim Engevold

Lager

Avdeling Lier

Mob: 40825455

Mail: kim@norskms.no